همکاری با جارزدنی

عرض سلام و ادب

جارزدنی یک سیستم ثبت آگهی است که کاربران میتوانند به تعداد روز دلخواه تا سقف مجاز سایت آگهی خودشون رو برای نمایش بگذارند.

در این سیستم هر کسی میتونه در سایت ثبت نامه کنه و به تعداد نامحدود آگهی درج کنه، ولی باید کل هزینه رو پرداخت کنه البته تخفیف های عمومی سایت شامل حال این دسته خواهد شد.

ما برای اینکه افراد بتونن در این سیستم درآمدی داشته باشند و کارآفرینی ای در حد خودمون ایجاد کرده باشیم طرحی رو پیاده کردیم که کسانی که میخواهند به صورت بازاریابی با سایت کار کنند میتونن با ما تماس بگیرند  یا از طریق پشتیبانی سایت برای ما درخواست ارسال کنند که میخواهند بازاریاب سایت باشند، در این صورت مدیر سایت یک درصد تخفیف بین 30 تا 50 درصد برای کاربر قرار میده.

چگونه کاربر از درصد تخفیف خودش برخوردار میشه؟

کاربر باید قبل هر کاری یک قرارداد که در زیر آماده شده رو در دفتر جاردنی امضاء کنه و در یک جلسه توسط کارشناسان ما توجیه اولیه بشه که چطور باید کار بکنه؟ و فرم ها و رسید های مربوط به ثبت آگهی رو دریافت کنه.

 پس از این مراحل کاربر آگهی هایی که از افراد میگیره رو باید ابتدا در فرمها و سپس در سایت درج کنه و از طریق سایت پیگیر باشه تا آگهی هایی که درج کرده توسط کارشناسان جارزدنی تایید بشن، چون درصد اختصاص یافته به کاربر زمانی به کیف پولشون در سایت واریز میشه که آگهی هایی که درج کردن تایید بشه..


دانلود متن قرارداد

دانلود ضمیمه قرارداد 
نظری برای این مطلب وجود ندارد!
طراحی سایت